Site Logo
Teczki Reklamowe

Teczki Ofertowe

Teczki ofertowe – doskonała wizytówka firmy o nieco większym formacie. Dzięki swojej funkcjonalności ma przewagę nad folderami reklamowymi. Osobiście uważam ,że jest to najlepszy sposób reklamy drukowanej. Ulotki, bądź foldery są mniej praktyczne, klient po przejrzeniu ich wyrzuca je. Z teczkę ofertową jest inaczej – jest to produkt krążący z rąk do rąk.

teczki_ofertowe

Teczka reklamowa- logo, oferta firmy, interesująca grafika !

Agencja reklamowa ARFIA tworzy interesujące teczki ofertowe. Moje teczki wykonałam dla B&P Promotion dla REAL Development, Masa Krytyczna, ABF- ATY BOdy Factory oraz dla mojej firmy.

teczka ofertowa jest :

wizytówką firmy, znajdują się na niej najważniejsze informacje dotyczące kontaktu, adresu firmy – pełni funkcję informacyjną. Może też służyć jako oferta firmy. Gdy treść połączona jest z elegancką grafiką dodaje nam prestiżu firmy.

– teczka ofertowa pełni również funkcję ochroną. Nasze dokument są zabezpieczone przed działaniem zewnętrznych warunków atmosferycznych. Z dokumentami w teczce czujemy się bezpieczniej. Wiemy ,że wszystkie papiery są uporządkowane.

– teczka ofertowa jest doskonałą reklamą mobilną. Przechodzi ona z rąk do rąk. Wszyscy cierpią na deficyt teczek. Zawsze są potrzebne. Na początku możesz dać ją klientowi, a klient ze swoimi dokumentami przekaże ją dalej. Jest to swego rodzaju ,, poczta pantoflowa”.

Teczka ofertowa formatu A4 strona.

Papier kreda 350g, do wyboru teczka jednobigowa lub dwubigowa z gumka lub bez gumki.

Może w środku mieć miejsce na wpinanie wizytówek.

Teczkę można uszlachetnić : lakierem UV – lakierem wybiórczym,

zabezpieczyć folią matową lub błyszczącą.

Zadruk jedno lub dwustronny.

Każda szanująca się firma dba o doskonałą oprawę wizualną firmy na którą składa się logo, papiery firmowe: koperty firmowe, notatniki firmowe, kalendarze firmowe.

Teczki ofertowe są nieodłącznym elementem spotkań biznesowych. Ważne by prócz informacji ofertowej teczka również przyciągała uwagę. Była dopełnieniem charakteru firmy – patrząc na grafikę od razu powinniśmy widzieć z jaką firmą mamy do czynienie.

Niestety rynek zalany jest nieciekawymi teczkami, które przypominają banalne ulotki na które nikt nie zwraca uwagi. Najczęściej projektami na teczki zajmują się drukarnie, a nie agencje reklamowe które skupiają się na kreatywnym projekcie.