Site Logo
Lokale Gastronomiczne

Reklama Restauracje

Agencja reklamowa Arfia – reklama restauracje

AKASAKA - Manufaktura Łódź

AKASAKA – Manufaktura Łódź. Knajpa koreańsko-chińska, moje projekty obejmują cały box znajdujący się na pierwszym piętrze. Są to 4 tablice menuboard podświetlane, ulotki, tablice naścienne, oklejanie podgrzewaczy na jedzenie, oraz naścienne kwadratowe zestawy jedzeniowe. 

 Jest to mój drugi projekt dla tego lokalu gastronomicznego, 3 lata temu również projektowałam poprzedni wystrój.

JACK,S Restaurant and Pub

JACK’S RESTAURANT AND PUB znajdująca się obok galerii Słonecznej w Radomiu przy ulicy Struga.
Jest to lokal gastronomiczny serwujący potrawy kuchni amerykańskiej. Reklama realizacja : dla restauracji Jack wykonałam Menu rozkładane, podkładki pod jedzenie z motywami amerykańskich komiksów, oklejanie szyb wewnątrz lokalu przedstawiające widoki San Francisco, projekt logo, oraz oklejanie szyb zewnątrz lokalu folią ploterową mrożonką.

MARCO - śniadania - Ptak Łódzki

MARCO – śniadania – lokal gastronomicznym znajdujący się w Ptaku Łódzkim.
Reklama dla boxu jedzeniowego serwującego śniadania. Motywem przewodnim jest błękitna krata. Na górną dekorację składają się płyty imitowane na włoskie markizy z logiem Śniadania Marco, na całość projektu składa się również ogromna tablica z menu, tak zwany menuboard z serwowanymi daniami śniadaniowymi. Zajmowałam się również oklejaniem blatu, oraz dużego formatu zdjęciami przepysznych śniadań. Na blacie i nad tablica menu widnieją litery 3d – litery styrodulowe.

MARCO - Ptak Outlet

Reklama realizacje Arfia : MARCO – FRESH -ŚNIADANIA lokal gastronomicznym znajdujący się w Ptaku Outlet Łódzkim.
Lokal dzieli się na dwa stoiska śniadaniowe oraz fresh z sałatkami. Całość projektu jest surowa. Przewaga nie bejcowanego drewna , płyt wiórowych połączona z malowanymi literami na blacie, oraz malowanymi kolorowymi literami na ścianie. Logo zrobione z liter styrodulowych, na ścianie widnieje ogromna fototapeta sałatki. Z drugiej strony lokalu jest menu Roll up – tzw menu rozwijane.

MARCO - świeże soki - Ptak Outlet

Motyw przewodni to kolory mięty, czarnego oraz białego. Na całość projektu składa się: górne litery styrodulowe, tablica z fototapetą sałaty, menu pionowe na płycie pcv, naklejane litery na ścianę oraz oklejona lodówka w motywy drewna i pomarańczy.

Tai Box - Ptak Outlet

kuchnia tajlandzka w Ptaku Łódzkim , w pobliżu Marco Śniadania.
Na całość projektu składają logo styrodulowe z licem, dwa ogromne podświetlane kasetony, z daniami kuchni tajlandzkiej. Agencja Arfia prócz projektów graficznych zajmowała się również fotografią dań tajlandzkich – fotografia kulinarna. Całość projektu dopełniają ulotki.

Stop End Eat - Lotnisko Łódź

STOP AND EAT – restauracja znajdująca się na lotnisku w Łodzi.
roll up, potykacze z aktualnymi zestawami, ulotki.

Awangarda - Manufaktura Łódź

AWANGARDA cafe w MS2 w Manufakturze
ulotki promocyjne

Kebab - fast food

KEBAB , projekty dla KARTAGINA na Piotrkowskiej – menuboard, ulotki, zdjęcia – fotografia kulinarna dla SUŁTAN GRILL, ISTAMBUŁ – TAJMAHAL, Kebab Manini- Struga, Kebab na Lutomierskiej, Fast Food dworzec Łodź, Kebab u Seli Pabianice

Restauracje

Reklama Restauracje : Budka BOLLYWOOD z indyjskim jedzeniem w Porcie Łodź, Hot Dogi dla New York Hot Dog, Restauracja PRZYBYSZ w Tomaszowie Mazowiecki – menubard, Obiady Domowe na Wareckiej – menuboard, baner reklamowy, ulotki z zestwem obiadowym, Sajgon – menu board, ADONG- menubard, ulotki, dekoracja pasów naściennych, Starówka w Zgierz – budka z naleśnikami , Starówka w Łowicz – ulotki na stoliki, Menu Kubuś Zoo – menu ,roll Up PIZZA BALON, oklejanie szyb pizza KARUZELA Pabianice, zestawy lodowe dla MAX ICE.

Reklama Restauracje ARFiA