Site Logo
Lokale gastronomiczne

Reklama Realizacje

Reklama realizacje – pełne realizacje projektu w konkretnym miejscu, lokalu. Jest to zbiór całości projektów.

reklama_realizacje_akasaka_manufaktura

Agencja AFRiA dokonała pełnej realizacji projektów graficznych dla :

AKASAKA –  ŁÓDŹ MANUFAKTURA

Stworzenie identyfikacji wizualnej lokalu gastronomicznego serwującego dania kuchni koreańsko – chińskiej. Na całość projektu składa się: cztery tablice kasetony podświetlane. Grafika nawiązuje do kultury koreańsko-chińskiej. Prócz tablic podświetlanych zajmowałam się również projektami tablic na ściany oraz bar. Naklejkami na podgrzewacze do jedzenia, zestawami jedzeniowymi wiszącymi na tylnej ścianie, oraz ulotkami. Jest to mój drugi projekt dla tego lokalu gastronomicznego, 3 lata temu również projektowałam poprzedni wystrój.

MARCO – śniadania – lokal gastronomicznym znajdujący się w Ptaku Łódzkim.

Reklama dla boxu jedzeniowego serwującego śniadania. Motywem przewodnim jest błękitna krata. Na górną dekorację składają się płyty imitowane na włoskie markizy z logiem Śniadania Marco, na całość projektu składa się również ogromna tablica z menu, tak zwany menuboard z serwowanymi daniami śniadaniowymi. Zajmowałam się również oklejaniem blatu, oraz dużego formatu zdjęciami przepysznych śniadań. Na blacie i nad tablica menu widnieją litery 3d – litery styrodulowe.

MARCO – FRESH -ŚNIADANIA lokal gastronomicznym znajdujący się w Ptaku Outlet Łódzkim.

Lokal dzieli się na dwa stoiska śniadaniowe oraz fresh z sałatkami. Całość projektu jest surowa. Przewaga nie bejcowanego drewna , płyt wiórowych połączona z malowanymi literami na blacie, oraz malowanymi kolorowymi literami na ścianie. Logo zrobione z liter styrodulowych, na ścianie widnieje ogromna fototapeta sałatki. Z drugiej strony lokalu jest menu Roll up – tzw menu rozwijane.

Ostani 4 lokal dla MARCO ŚWIEŻE SOKI, również znajdujący się w Ptaku Łódzkim.

Motyw przewodni to kolory mięty, czarnego oraz białego. Na całość projektu składa się: górne litery styrodulowe, tablica z fototapetą sałaty, menu pionowe na płycie pcv, naklejane litery na ścianę oraz oklejona lodówka w motywy drewna i pomarańczy

TAI BOX – kuchnia tajlandzka w Ptaku Łódzkim

Na całość projektu składają logo styrodulowe z licem, dwa ogromne podświetlane kasetony, z daniami kuchni tajlandzkiej. Agencja Arfia prócz projektów graficznych zajmowała się również fotografią dań tajlandzkich – fotografia kulinarna. Całość projektu dopełniają ulotki.

JACK’S RESTAURANT AND PUB znajdująca się obok galerii Słonecznej w Radomiu przy ulicy Struga.

Jest to lokal gastronomiczny serwujący potraway kuchni amerykańskiej. Reklama realizacja : dla restauracji Jack wykonałam Menu rozkładane, podkładki pod jedzenie z motywami amerykańskich komiksów, oklejanie szyb wewnątrz lokalu przedstawiające widoki San Francisco, projekt logo, oraz oklejanie szyb zewnątrz lokalu folią ploterowaną mrożonką.

Karty Menu

Podkładki pod jedzenie

Reklama Realizacje ARFiA – MANUFAKTURA, PTAK, GALERIA SŁONECZNA