Site Logo
Sesje fotograficzne

Reklama Odzież

Reklama odzież damska, męska, dziecięca, sesje zdjęciowe z modelkami w atelier i plenerze, sesje do stron internetowych, sesje na manekinie, retusz ubrań,  projektowanie wzorów na odzież, projektowanie wzorów na tkaniny,  projekty dla sklepów stacjonarnych, wystrój witryn sklepowych, plakaty, metki do ubrań, sklepy internetowe, banery reklamowe odzieży, zajmowanie się mediami społecznościowymi  w tym promocja odzieży. 

reklama_odziez

 

ARFiA w swoim portfolio ma:

Sesje zdjęciowe

Współpracę ze sklepem internetowym FASHION REBEL sprzedającym odzież damską. Sklep skupia się głównie na dotarciu do klienta przez internet- sklep internetowy. Wykonuję sesje zdjęciowe z udziałem modelki – fotografia moda – w których główną rolę gra produkt – odzież.

Sesje zdjęciowe głównie odbywają się w studiu atelie, przy sztucznym oświetleniu soft box, na jednolitym tle.

Jak najlepiej sprzedać ubranie? Najlepiej ubrać w nie modela, wtedy konsument nie ma żadnych wątpliwości jak układa się ubranie.

Drugim sposobem reklamy ubrań są zdjęcia ubrania na manekinie ( z wyciętym manekinem) – widzimy same ubranie na białym tle. Taki sposób przedstawiania ubrań bardzo popularny jest na portalach typu allegro.

Kolejny sposób reklamowania odzieży to sesja zdjęciowa w plenerze – takie zdjęcia zawsze mają swój klimat i działają na emocje konsumenta, z sesji zdjęciowej z odzieży można stworzyć jakąś historie – ten typ reklamy stosowany jest u dużych producentów odzieży.

Reklama odzież to współpraca z mediami społecznościowymi, warto zareklamować swoją markę na fb lub w miejscach.

Reklama dla sklepów stacjonarnyplakaty reklamowe odzieży, grafiki ze zniżkami i promocjami oraz reklama witryn sklepowych. Wygląd witryn powinien co jakiś czas być zmieniany, zgodnie ze zmieniającymi się porami roku, wchodzącymi nowymi kolekcjami

Projektowanie wzorów na koszulki

Projektowanie wzorów na koszulki dla firmy B&P Promotion, wzory na różnych rodzajach folii : białej, świecącej w nocy, lateksowej oraz odblaskowej.

Reklama Sklepu z tanią odzieżą IMAGE

Projekty graficzne dla sklepu z tanią odzieżą IMAGE – projekty obejmowały szyld, plakaty reklamowe, metki ubraniowe, oklejanie samochodu oraz projekt strony internetowej.

Wzory na ubranka dziecięce

Projektowanie wzorów na ubranka dziecięce : śpioszki, body dziecięce.

Projekty, zdjęcia z modelką zajmowanie się mediami społecznościowymi dla CDN BUTIQUE