Site Logo
AC/OC/NW

Reklama Ubezpieczenia

Reklama Ubezpieczenia AC – Auto Casco, OC – Odpowiedzialność Cywilna, NW Nieszczęśliwych Wypadków.

reklama_ubezpieczenia

Jak powinna wyglądać dobra reklama firm ubezpieczeniowych?

Dobra reklama ubezpieczenia, wykonana przez firmę ARFiA pozwoli zwrócić uwagę klienta na Państwa Firmę.

Nowo powstające firmy mają bardzo dużą konkurencję w zakresie ubezpieczeń. Firm ubezpieczeniowych jest całe mnóstwo, ale jak wybrać odpowiednią?Podstawa dobrej reklamy ubezpieczeń to marketing, oraz grupa docelowa do której się zwracamy.

Ostatnimi czasy firmy ubezpieczeniowe walczyły o klienta kusząc ich zaniżonymi składkami ubezpieczeń. Gratisy oraz bonusy, zniżki 50%, które proponuje się klientowi są najlepszą reklama, która sprawdza się w tym sektorze branżowym.

Umiejętny marketing, zainteresowanie klientem, jego wiekiem oraz dochodami i zaproponowanie odpowiedniej indywidualnej oferty jest najlepszą reklamą firm ubezpieczeniowych.

Gdy mamy przygotowana treść oferty trzeba pomyśleć o dotarciu do klientów indywidualnych. Najlepszą reklamą jest reklama w internecie, tudzież klienci najczęściej porównują oferty konkurencyjnych firm, oraz reklama mobilna, reklama na samochodzie, która przypomina kierowcą na drodze o obowiązkowych ubezpieczeniach.

Reklama ubezpieczeń obejmuje takie działy jak : odszkodowania, wypadki, stłuczki, kolizje, pożary, powodzie, zalania, błędy medyczne, ubezpieczenia od kradzieży, ubezpieczenia dla kierowców, ubezpieczenia dla rolników, przewoźników, kolejarzy, sportowców, służb mundurowych, uczestników imprez turystycznych

Reklamy firm ubezpieczeniowych nie należą do najłatwiejszych, gdyż ubezpieczenie nie jest na niezbędne w codziennym funkcjonowaniu, nie pełnia naszych marzeń jest jedynie będąc całkowicie szczerym – obowiązkiem. Kliena trzeba przekonać ,że potrzebuje ubezpieczenia. Można to zrobić na dwa sposoby

Pierwszy sposób reklam ubezpieczeniowych ma na celu edukować odbiorcę. Wiele ludzi nie posiada rzetelnej wiedzy odnośnie tego tematu. Reklama ubezpieczeń ma uczyć przezorności, odpowiedzialności za siebie jak i innych użytkowników, oraz kalkulacji – która opłacie się nam w przyszłości

Drugi sposób przedstawiający ciekawie reklamę ubezpieczeń musi działać na nasze emocje. Reklama musi być szokująca, niestandardowa, zapadająca w pamięć, czasem przerażającą, a czasem niesmaczna. Kolizje, wypadki drogowe, wypadki zdrowotne są doskonałym tematem ,żeby wizualnie doświadczyć tylu skrajnych emocji.

Firma Arfia przygotowała reklamy dla LEX EXPERT, kancelarii odszkodowań – ulotki reklamowe, baner reklamowy.