Site Logo
Aerograf - Airbrush

AEROGRAF

Aerograf malowanie – technika malarska

Jedyne studio aerografu w Łodzi!

Aerograf ręczne malowanie pistoletem. Metodą rozpylania farby pod ciśnieniem, dzięki miniaturowemu „pistoletowi” do malowania precyzyjnego. Jest to ręczne narzędzie niewielkich rozmiarów, służące do malowania metodą rozpylania farby przez strumień powietrza.

Technika Aerografu

Ślad farby charakteryzuje się równomiernym kryciem z rozmytymi brzegami. Charakterystyczną cechą przy używaniu tej techniki malowania artystycznego jest sposób tworzenia się kolorów pośrednich – odcieni przez nakładanie na siebie kolorów podstawowych. Technika ta przypomina trochę malarstwo laserunkowe znane od dawna w sztuce, jednak ze względu na jakość tworzonych przy jego użyciu przejść tonalnych stanowi kolejny krok na drodze dążenia do ideału w malarstwie hiperrealistycznym i tam chyba należy umiejscawiać tę sztukę.

Aerograf posiada kilka wielkości dyszy i igieł co pozwala sterować grubością rozpylanego powietrza.

Maluje farbami lakierniczymi, dzięki czemu moje prace są dobrze zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi.

Oczywiście malując pokoje dziecięce i inne elementy nie potrzebujące zabezpieczenia lakierem bezbarwnym wykonuje farbami akrylowymi.

Maluję wszystko:

aerograf malowanie: aerograf na samochodzie, aerograf na masce, aerograf motor, aerograf kask, aerograf rower, aerograf gitara, aerograf meble, aerograf pokoje dziecięce, aerograf ściany w twoim domu, aerograf komputery, aerograf laptopy, aerograf kurtki motocyklowe, aerograf quady, aerograf snowboard, aerograf deskorolki.

Motywy malowania

mogą być przeróżne:  potwory, postacie ludzkie, postacie z filmów, zwierzęta, ognie, abstrakcje, sportowe wzory na autach wyścigowych, dekoracyjne powtarzalne wzory, napisy, kamuflaż na blachę lub rdzę, rysunki komiksowe, kopie bądź autorskie projekty, kwiaty.

Pomalowany cały samochód, motor itp., lub tylko częściowo, meble ala retro, fluorescencyjne motywy, brokatowe, srebrne.

Sztuka aerografu jest unikatowa

Koszt to minimum 300 zł od elementu. Malowanie rozpoczynam od przygotowania podłoża, następnie techniką aerografu maluję projekt, po czym zabezpieczam rysunek lakierem bezbarwnym

Jeżeli chcesz mieć swój indywidualny wzór, mogę stworzyć go dla Ciebie, a nikt inny w Polsce i na świecie nie będzie miał nic podobnego. Mogę również namalować coś co już istnieje i Ci się podoba.

Sztuka aerografu jest unikatowa. Wartość pracy jest tym większa, że stworzona jest tradycyjną ręczną malarską techniką.

Aerograf nie musi być artystyczny. Mogę pomalować samochód na potrzeby twojej firmy  – dzięki temu samochód, oraz ręcznie malowana reklama przykuję uwagę nie jednego kierowcy i przechodnia.

Reklama aerografu ma przewagę nad oklejaniem samochodu. Jest bardziej trwała i niepowtarzalna, a połączenie z mobilnością auto składa się na gwarantowany sukces.

Aerograf kierowany jest do indywidualnego klienta, gdyż malunki są jedne w swoim rodzaju, nie ma możliwości powtórzenia motywu w ten sam sposób.

Chcesz mieć coś tylko dla Ciebie? Możesz poczuć się wyjątkowy posiadając mój aerograf skierowany pod twoje potrzeby.