Site Logo
Developerska Reklama Inwestycjii

Reklama Developerska

Reklama Developerska wykonana przez firmę ARFiA : 

REAL Development – moje projekty obejmowały takie inwestycje jak : Mirabelkowa Aleja, Domy Sycylijska czy Ewelin. Przygotowywał identyfikację wizualną na targi Deweloperskie. Tworzyłam loga inwestycji. Moje prace związane z reklamą developerską obejmowały: tworzenie katalogów wyżej wymienionych inwestycji, ulotki reklamowe, banery internetowe związane z ciągle zmieniającymi się promocjami, banery powlekane montowane na ogrodzeniach w mieście, stoiska targowe z inwestycjami, projekty na samochód oraz reklamy w ukazujących się w Gazecie Wyborczej czy Dzienniku Łódzkim.

reklama_developerska

Reklama deweloperska to gigant na rynku reklamowym.

Firmy deweloperskie budują a następnie sprzedają swoje architektoniczne osiągnięcia. W całość przedsięwzięcia zaangażowanych jest bardzo dużo ludzi oraz bardzo dużo pieniędzy, moim zadaniem jest stworzenie reklamy, która trafi do klienta, który jest w stanie dokonać zakupu mieszkania bądź domu.

Reklama developerska musi być przyjemna dla oka, klient musi poczuć chęć kupna mieszkania, chęć znalezienia się w budynku na sprzedaż. Miły i  przyjemny folder, z ładnymi zdjęciami, lekka kompozycja pozwoli zrelaksować się, oglądając wymarzone dla nas mieszkanie

Arfia projektowała dla :

Budomal – billboardy inwestycji dla Nowego Olechowa

Stoiska targowe dla : Samson Dom, Srebrna Ostoja,

W moim dorobku znajdują się również branże związane z deweloperstwem, reklamy branż budowlanych, remontowych – jak firma REMONTEX dla której wykonałam wizytówki, ulotki, plakaty oraz oklejanie samochodu.

W tworzenie tego typu reklamy ważną rolę odgrywa

MARKETING, GRUPA DOCELOWA, PLAN DZIAŁANIA

Agencja Arfia zajmuje się tworzeniem struktury reklamy od samego początku, każdy projektowy krok jest przemyślany dla każdej dużej inwestycji.

Ważny jest element spójny łączący poszczególne inwestycje danego dewelopera znajdującego się na polskim rynku.

Całość reklam musi do siebie nawiązywać, alby klient oglądając daną inwestycję od razu na pierwszy rzut oka wiedział że chodzi o dane ,, konkretne” budujące się osiedle.

Przy projektowaniu każdej inwestycji najpierw musiałam ją dobrze poznać i zrozumieć. Odnaleźć jej mocne strony, warunki w jakiej jest położona, sąsiadującą okolicę, klimat jaki w niej panuje, dokładne rozłożenie budynków, rzuty technicznych rysunków, oferowane mieszkania na sprzedaż, oraz aktualne promocje dewelopera, które jak wiadomo są głównym wabikiem dla potencjalnego odbiorcy. Po wnikliwym przyjrzeniu się budynkowi i jego atutom mogłam stworzyć spójną koncepcję.