Site Logo

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna : zadaniem fotografii jest uchwycenie czasu. Wszystko wokół mnie zwalnia a ja mogę zatrzymać najpiękniejszy moment w życiu zakochanych par. Fotografia ślubna łączy te dwie rzeczy. Czas i miłość.

fotografia_slubna

Reportaż ślubny - plener, zapowiedzi, kościół, wesele

Reportaż ślubny zawsze zaczynam od poznania pary młodej. Zawsze staram się wczuć w ich potrzeby. Najważniejszy jest dla mnie komfort młodych, którzy w tak ważny dzień i tak są bardzo zestresowani. Największą radością jest dla mnie , gdy widzę i rejestruję szczęście pary młodej. Zestresowany poranek podczas przygotowań przedślubnych, gwar rodziny uczestniczącej w owej sytuacji.

Plener na który wybieram się z młodymi, to jedyne chwile intymności w tym szaleńczym dniu pełnym przygotowań. Plener oczywiście najlepiej jest zorganizować w inny dzień niż ślub. Sesja w kościele zawsze jest bardzo podniosła i duchowa, metafizyczna. Następnie z młodym małżeństwem rozpoczynamy sesje weselną. Najbardziej radosną ze wszystkich. Po udanej zabawie weselnej przygotowuję zdjęcia, obrabiam je i umieszczam w albumie ślubnym.

Album Ślubny

Oferuje zakup klasycznego albumu ślubnego . Album ślubny nie musi być klasyczny. Specjalnie dla ciebie mogę zrobić graficzny nowoczesny album wyglądający jak książka. Odbitki fotografii na najwyższej jakości papierze fotograficznym. Zajmuję się również projektowaniem zaproszeń ślubnych, banerów ślubnych, które można wywiesić w miejscu ślubu, dekoracją samochodu Pary Młodej, w tym projekty graficzne nie inwazyjne –  jak magnesy na samochód reklama na samochodzie , dekorację sali weselnej – ślubne projekty graficzne, w mojej ofercie znajdują się również prezenty , upominki dla gości jakim może być portret ilustracja Państwa Młodych .  Proponuje również profesjonalnie zrobiony pokaz slajdów wyświetlany na sali weselnej.

Plener Ślubny

Kościół, Urząd Stanu Cywilnego

Przyjazd do domu weselnego, zabawa weselna

Zapowiedzi

Największą radość sprawia mi uchwycić moment. Wielkie wydarzenie jakim jest ślub wzburza w nas maksymalne emocje. Dwoje ludzi przysięga sobie być ze sobą na zawsze na dobre i na złe. Cieszę się , że mogę zatrzymać ten niesamowity moment. Reportażem ślubnym zajmuje się od zawsze, odkąd wzięłam aparat w swoje dłonie.

Uczestniczę w jednej z najważniejszych chwil dla Państwa Młodych, ich rodzin a przede wszystkim przyszłych pokoleń, które dzięki moim fotografią , będą mogli poznać historię swojej rodziny. Fotografia ślubna jest połączeniem wszystkiego co najlepsze w fotografii: emocji, reportażu, oraz niepowtarzalności chwili jaką jest zawarcie związku małżeńskiego.