Site Logo
Auto

Reklama na Samochodzie

Jedną z najbardziej skutecznych reklam jest reklama na samochodzie.

reklama_na_samochodzie

Na gwarantowany sukces składają się dwie rzeczy.

Pierwsza z nich to projekt graficzny na komputerze , który swoją grafiką i kolorem przyciąga uwagę innych kierowców w jednokolorowych autach, treści z tyłu auta zawsze są bardzo ważne, gdyż chcąc nie chcąc kierowca będący z tyłu naszego oklejonego auta czyta tekst, a niebanalna grafika dopełnia całość. Reklama na samochodzie zmienia swoje miejsce, więc projekt ma przykuwać wzrok, tekst zapadać w pamięć w ciągu kilku sekund.

Drugi element to mobilna reklama, samochód często przemieszczający się po mieście jest strzałem w dziesiątkę. W ciągu dnia zwróci na niego uwagę tysiące użytkowników drogi.

Firma Arfia oferuje : Reklama na samochodzie , popularną reklamę nieinwazyjną na auto magnesy z nadrukiem na samochód, taką reklamę możesz w każdej chwili odkleić od samochodu i przykleić w dowolnym momencie.

Reklama dla firmy gastronomicznej Papa and Ja

Projekt na samochodzie może obejmować cały samochód lub tylko jego poszczególne elementy.

Jedna strona auta może być zupełnie inna od drugiej. Wybór projektu zależy od potrzeb i działalności firmy.

Mobilna reklama podąża za klientem

Prócz standardowego projektu na standardowej folii możesz wybrać również folie dekoracyjne posiadające faktury, nakrapianie, brokat, zmieniające kolory i różnie odbijające światło, folie odblaskowe, doskonale widoczne w ciemności.

Prócz reklamy na folii Agencja Arfia oferuje również Aerograf na samochodzie. Reklamę ręcznie malowaną na samochodzie dla bardziej indywidualnych klientów. Taki rodzaj reklamy jest droższy ale efekt powalający.

Najpierw powstaje projekt , który przenoszę na auto, po czym zaczynam malować aerografem, pistoletem pod ciśnieniem. Ukończony projekt zabezpieczam lakierem bezbarwnym.

Każdy zwróci uwagę na pomalowany samochód przemieszczający się po mieście, prócz funkcjonalności reklamy , twój samochód może być jedynym w swoim rodzaju w całej Polsce, ale i na świecie.

Designerski projekt będzie cieszył Ciebie i wzbudzał zainteresowanie innych użytkowników drogi. Jest to nowość na rynku, a przez ręczne malowanie reklama na samochodzie może stać się mobilnym dziełem sztuki.

Reklama na samochodzie MOBILNA REKLAMA