Site Logo
Slubna, Artystyczna, Reklamowa, Packshot

FOTOGRAFIA

Fotografia Łódź

Kolejną moją pasją życiową jest fotografia.

Zadaniem fotografii jest uchwycenie czasu. Wszystko wokół mnie zwalnia a ja mogę zatrzymać ten niepowtarzalny moment .

Fotografia Ślubna

Zajmuję się reportażem ślubnym,

Największą radością jest dla mnie, gdy widzę i rejestruję szczęście pary młodej. Zestresowany poranek podczas przygotowań przedślubnych, gwar rodziny uczestniczącej w owej sytuacji. Plener na który wybieram się z młodymi, to jedyne chwile intymności w tym szaleńczym dniu pełnym przygotowań. Sesja w kościele zawsze jest bardzo podniosła i duchowa, metafizyczna. Następnie z młodym małżeństwem rozpoczynamy sesje weselną. Najbardziej radosną ze wszystkich. Po udanej zabawie weselnej przygotowuję zdjęcia, obrabiam je i umieszczam w albumie ślubnym.

Zajmuję się  również innymi mniejszymi uroczystościami jak chrzest, komunia, bądź spotkania ewentowe. Uwielbiam współpracę z ludźmi, oraz emocje towarzyszące tym uroczystością

Fotografia reklamowa to kolejna dziedzina w moim portfolio.

Potrzebujesz dobrych zdjęć do swojego sklepu internetowego? Fotografia packshot ci to umożliwi. Chcesz żeby twoja sprzedaż wzrosła? Dzięki pięknym zdjęciom produktu jest to pewne. Fotografuję modę, kosmetyki, sprzęt detaliczny. Fotografia Łódź

Fotografia produktowa- packshot. Ukazująca idealnie doświetlony produkt z każdej strony, znajdujący się na neutralnym tle. To fotografia stosowana do sklepów internetowych jak i katalogów. Współczesny człowiek kupuje wszystko obrazem. Fotografia musi być atrakcyjna i dobrze wykonana. Pamiętaj: dobre zdjęcia same sprzedają każdy produkt.

Fotografia Reklamowa

Fotografia Kulinarna

Fotografią kulinarną zajmuję bardzo ważne miejsce na rynku gastronomicznym. Pamiętaj o tym, że człowiek je oczami, więc dobre fotografie żywności są kluczem do sukcesu.

Prócz fotografii użytkowej wyżej wspomnianej w wolnym czasie zajmuję się fotografią artystyczną.

Fotografia Artystyczna

Zajmuję się również bardziej kameralnymi sesjami, jak: fotografią dzieci, portretem – fotografia portret, staram się sfotografować osobę taką jaką jest, jej portret psychologiczny. Na życzenie klienta mogę również przerobić twarz jak i postać, odchudzić o kilka kilogramów, usunąć zmarszczki, odmłodzić cerę

fotografia pupilów domowych – zwierzęta

sesjami erotyczne małżeńskie

Mogę zrobić Tobie piękne zdjęcia, które będziesz mógł/mogła oprawić w ramki i powiesić w swoim domu lub sprezentować bliskim.

Fotografia sport, fotografie ludzi uprawiających daną dyscyplinę, które mogą być zdjęciami reklamowymi, bądź indywidualne sesje podczas uprawiana swojego hobby. Zdjęcia z uroczystości sportowych, meczów itp. fotografia reklamowa- packshot – reklamująca sprzęt sportowy.

Fotografia moda, sesje zdjęciowe odzieży do sklepów, jak i sesje zdjęciowe z modelką w studiu lub plenerze. Istotne jest sfotografowanie produktu z każdej strony by klient nie miał zastrzeżeń co do układania się danego materiału.

fotografia