Site Logo

Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe inaczej reklamowe upominki, ściśle związane z marketingiem firmy.

gadżety reklamowe

Obdarowywanie klienta darmowymi prezentami zawsze daje pozytywny odbiór firmy. Świadczy to o pamięci o kliencie, przypomnieniu się mu i chęci dalszej współpracy. Z prowadzonych badań na rynku wynika, że osoby otrzymujące gratisowy prezent, chętniej korzystają z usług właśnie tej firmy. Zawsze to sprawia ,że jesteśmy milej odbierani.

Kubki Reklamowe

Kubki reklamowe – dla firmy ENKEW oraz promocyjne kubki dla Kaufland, pamiątkowe dla miasta Spała, kubki reklamowe dla Zoo Safarii, Vax – odkurzacze, promocyjne kubki dla MICROKOSMOS w Ujeździe.

Wzór na kubek może być przesłany przez Ciebie, ale również mogę stworzyć go. Najczęściej pojawiające się motywy na kubkach reklamowych to kubki firmowe, z logiem i grafiką. Popularne są również prezenty urodzinowe ze zdjęciem, bądź życzeniami

Koszulki Reklamowe

Koszulki reklamowe – dla ENKEW, dla VAX odkurzacze. Tak jak powyżej najbardziej popularne są koszulki firmowe z logiem. Jest tez druga alternatywa haft na koszulce.

Projektowałam wzory na koszulki na różnych foliach, foliach białych wyciętych ploterowo, foliach śliskich i odbijających światło, foliach odblaskowych.

Odblaskowy kolor koszulki + twój indywidualny wzór na folii odblaskowe!!! HIT WIOSNY!!! Często biegamy lub jeździmy rowerem bez oświetlenia, taka koszulka jest widoczna i fajna designersko. Nie musimy biegać w brzydkim wzorze proponowanym przez sklepy sieciowe.

Gadzety Reklamowe

innymi gadżetami mogą być : torebki papierowe z logiem firmowych, długopisy z logiem firmowym, pendrive z logiem firmowym, bądź pudełka drewniane z życzeniami.

– takie pudełka z moimi wzorami pojawiają się w wybranych sklepach z alkoholem w Łodzi.

– projektował również etykiety na wina konkursowe dla ekipy CoCa Coli, wino z indywidualnie adresowana etykietą zawsze jest świetnym pomysłem.

– Zajmowałam sie również wzorami oraz przygotowaniem ich do druku na butelkach droższych alkoholi.

– świetnym gadżetem restauracyjnympodkładki pod jedzenie z grafiką. Tworzyłam tego typu podkładki z wzorami, kolażami , motywami amerykańskimi dla JACK’S Restaurant & Pub w Radomiu na ulicy Struga obok Galerii Słonecznej.

Gadżety słodycze, są bardzo miłym prezentem np: cukierki bądź czekoladki w papierkach z logiem firmy.

Podkładki pod jedzenie

opakowania CD, breloki, bidony, kamizelki odblaskowe