Site Logo
Reklamowa, Portret

Ilustracja

Ilustracja może być rysunkiem w gazecie, ilustracją dziecięcą do książek, ma na celu w szybki sposób obrazować pojęcie , które chcemy wyrazić, ilustracja satyryczna lub ilustracja reklamowa – stworzona na potrzeby reklamy, ilustracja okładki książki, ilustracje artystyczne, które mogą być utożsamiane z plakatami, ilustracje okładek płyt.

ilustracja_reklamowa

 

Agencja Reklamy Fotografii i Aerografu ARFIA zajmuje się tworzeniem ilustrcji.

Swoje ilustracje wykonuję na tablecie graficznym na komputerze, mój styl to połączenie rysunku z malarstwem, czasem pojawia się fotografia, formy wektorowe oraz tekst. Nie zamykam się na na dany styl, staram się być otwarta a moje środki przekazu wyraziste. Nie ogranicza mnie forma, lubię eksperymentować. Oczywiście taki sposób ilustracji jest moim autorskim, ilustrację na potrzeby reklamowe omawiam z klientem i podejmujemy wspólnie decyzję w jakim stylu ma być wykonana.

Ilustracje reklamowe promujące firmę ARFiA

Na zamówienia klienta wykonuję rysunki : rodziny: mamy, taty, dziadka, babci, dziecka chłopaka, dziewczyny, zwierząt domowych, portrety ślubne Państwa Młodych. Wszystko zależy od klienta i od motywu jaki wybierze. Dzięki wykonaniu portretu na komputerze, mogę go powielać, powiększać lub pomniejszać – dopasowywać zgodnie z potrzebami klienta.
ILUSTRACJA PORTRETdoskonały prezent. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby portret ilustracja będzie strzałem w dziesiątkę. Portret wnuka dla dziadków na pewno będzie zaskakująco miłym prezentem, chcesz mieć fajny nowoczesny plakat w swoim pokoju z twoim wizerunkiem lub wizerunkiem twojego chłopaka/dziewczyny czy kota? ARFiA może zrobić to dla ciebie.

Potrzebujesz fajnych plakatów do twojej knajpy?

Mogę stworzyć niepowtarzalną ilustrację dla Ciebie.

ilustracja portret babci z wnuczką, portret kota

portret taty, portret chłopaka

Ilustracja - rysunek, malarstwo, fotografia z elementem tekstowym.

Pierwsze ilustracje powstały już w starożytnych Chinach.

Stylów ilustracji jest nieograniczona ilość.

Wcześniej ilustracje były rysowane lub malowane ręcznie, często łączono kilka elementów jak rysunek, plama, barwna, tekst czy zdjęcie – tak właśnie powstawały kolaże.

W dzisiejszych czasach tablet graficzny daje nam możliwość tworzenia rysunków na komputerze.

Dlatego też widzimy ilustracje wyglądające jak rysunki z kreską pióra, ołówka, węgla, są też malarskie ilustracje pełne braw i przejść tonalnych, oraz ilustracje wektorowe – czyli takie które składają się tzw ,, krzywych”, dzięki temu nigdy nie tracą na swojej rozdzielczości i mogą być powiększane do dowolnych rozmiarów

Portret ilustracja Dziecka