Site Logo
Teatr Sztuka Film Muzyka

Reklama Kultura

Reklama Kultura – związana z branżą kultura i sztuka oraz z branżą rozrywkową, wyróżniamy kilka rodzai takiej reklamy:

Teatr

teatr jako miejsca godne odwiedzenia. Prócz rozrywki wynosimy z niego również emocje, wrażliwość, oraz odbiór i oddziaływanie sztuki na widza.Reklama promująca spektakle teatralne.

W swoim dorobku wpółpracowałam dla Clacier Cafe, kawiarni teatralnej dla której tworzyłam projekty na lodówki, nawiązujące do miejsca jakim jest Teatr Wielki.

Sztuka

Sztuka, związana z promowaniem ważnych wydarzeń artystycznych jakimi są wystawy artystyczne obejmujące  reklama kultura pojawia się w dziedzinach : malarstwo, fotografia, architektura, projektowanie odzieży, rzeźba, ceramika, grafika użytkowa, grafika warsztatowa, sitodruk, rysunek, ilustracja, performance, enviroment, formy użytkowe inaczej design wiele innych.

Agencja ARFiA projektowała zaproszenia na wystawę malarstwa, rzeźby i konstrukcji grupy artystycznej SYRIUSZ 13

Plakaty : kampanie antynikotynowe – plakaty w formie kalendarza codziennej walki z nikotyną, projekt plakatu promującego film,, Pani Zemsta”Park Chan Wooka, plakat informujący o cyklicznym wydarzeniu jakim jest konwent tatuażu, oraz związana z nim cała identyfikacja wizualna

Film

Film – związana z promowaniem tak zwanego ruchomego obrazu. Mówimy tu o promocji filmów ale jak i teledysków czy projektów audio wizualnych.

Moja Agencja Reklamy zajmowała się tworzeniem całej wizualizacji reklamowej do Filmu ,,Old Boy” , ,, Pan Zemsta” , ,, Pani Zemsta” : zdjęcia, projekty oraz opakowania z płytą CD z nadrukiem, plakaty do filmu koreańskiego reżysera Park Chan Wooka . Są to moje własne autorskie projekty , które nie zostały użyte w filmie.

Muzyka

Muzyka – związana z branżą muzyczną , promowaniem muzyków, płyt, koncertów, biletów, imprez okolicznościowych muzycznych, festiwali muzycznych.
Spod mojej ręki wyszły plakaty zapraszające na koncert muzyki reggae, obecnie w już nieistniejącym klubie :

Obcowanie ze sztuką i kulturą ma niesamowity wpływ na wewnętrzny rozwój człowieka a także pobudzanie jego własnej wrażliwości oraz poszerzanie różnych czasem niezrozumiałych dla nas horyzontów. Sztuka musi oddziaływać na nasze emocje i postrzeganie świata. Tu nie ma granic reguł , wszystko jest dozwolone, by nasza świadomość i podświadomość wciąż była pobudzana przez piękno świata, a to właśnie piękno pokazują nam posłannicy emocji – Artyści.