Site Logo
Sezonowa Reklama

Reklama Świąteczna

Reklama Świąteczna –  projektowaniem kartek okazjonalnych – są to kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, zaproszenia firmowe . Zajmuję się również świątecznym wystrojem witryn sklepowych, świąteczną dekoracją samochodu firmowego oraz świątecznym designem stron internetowych, banerów internetowych, reklama zestawów świątecznych. 

 reklama_swiateczna

 

Grudzień i kwiecień to miesiące w roku ważne dla każdego Polaka. Cudowny czas świąt Bożego Narodzenia  i Wielkanocy przypomina nam o rodzinie jak i firmowych klientach , kontrahentach. Miło jest poczuć się wyróżnionym i otrzymać kartkę świąteczną .  

Kartki Świąteczne

Na mojej stronie można zobaczyć kartki firmowe wykonane dla firmy Amica – są to bardzo nowoczesne kartki, designerskie oraz minimalistyczne w swej prostocie, na taki efekt składa się operowanie środkami wyrazu takimi jak czysta geometryczna forma.

Projektuję kartki świąteczne dla firm, ich znakiem rozpoznawczym jest to są są jedyne w swoim rodzaju. Jest wiele firm, oraz producentów oferujących ten sam wzór, otrzymanie dwóch takim samych kartek na pewno nie jest dla nas miłym zaskoczeniem.

Projektując wzór dla Państwa macie pewność , że nikt inny nie otrzyma takiej kartki. Oferuję kartki z niepowtarzalnym wzorem, unikatową dedykacją jaką Państwo zechcą . Mogą to być proste kartki bądź kartki z wyciętym laserowo logiem firmy.

Oczywiście projekty na kartki mogą być również bardzo klasyczne, z motywami bąbek choinkowych, świętego mikołaja, czy kolęd. W kwietniu w święta Wielkanocne pojawi się królik z jajkiem.

Wybór papieru na której drukowana jest kartka jest bardzo ważny. Mogą Państwo wybrać standardowe papiery kredowe lub satynowe lub papiery dekoracyjne – papiery naturalne, szare papiery z widoczną fakturą.

Projekt zestawu świątecznego

Reklama Świąteczna  to nie tylko kartki świąteczne.

Każda dbająca o wizerunek firma stara się udekorować firmę, sklep w klimacie świąt, po to by klientowi udzieliła się świąteczna miła atmosfera.

Zajmuję się również tworzeniem banerów internetowych na potrzeby sklepów internetowych,

tworzeniem zestawów świątecznych,

świątecznymi sesjami zdjęciowymi produktów bądź sesje z udziałem modelek

 wystrojem witryn sklepowych na które składa się dekoracja świąteczna, plakaty świąteczne, promocje świąteczne oraz oświetlenie

świąteczna dekoracja samochodu nieinwazyjną metodą magnesów