Site Logo

CENNIK

 

 

 

 

Reklama dla twojej firmy, reklama mniejszy format

logo firmowe,wizytówki, teczki ofertowe, papiery firmowe, koperty firmowe, kalendarze, notesy, kartki, zaproszenia
ulotki reklamowe
plakaty

 

 

katalogi, foldery szyte lub sklejane
naklejki na lodówki, samochody
magnesy na auta, reklama która zawsze można ,, przykleić” materiał posiadający magnes.
– reklama rozwijana jaką jest roll up, reklama na statywie i kasetce, którą możesz codziennie stawiać w dowolnym miejscu, a po zakończonej pracy ją zwijać.
modułowe stoiska targowe, które można dowolnie formować zależnie od potrzeb
potykacze, często wystawiane przed sklepami.

 

Reklama dla twojej firmy : reklama internetowa

– tworzenie ikon na potrzeby webikonki internetowe
ilustracje – tworzenie obrazów na komputerze
banery internetowereklamy w int

 

ernecie
tworzenie reklam na portalach społecznościowych, co daje możliwość dotarcie to bardzo dużej grupy ludzi, bez ruszania się z domu.
strony www – przy tworzeniu stron znajomość SEM (ang. Search Engine Marketing – marketing w wyszukiwarkach) – czyli całość działań związanych z marketingiem internetowym – działania promocyjne, kampanie linków sponsorowanych, optymalizacje strony oraz jej pozycjonowanie, wszystko po to by być widocznym w internecie. Działania SEO – tworzenie słów kluczowy, odnosników, tekstów – widocznośc w wynikach naturalnych. PPC – rekla

 

my google, płatne reklamy, reklamy adwards.

Reklamy outdoor czyli reklamy zewnętrzne, wielkoformatowe:

– jakimi są banery, które umieszczamy na mieście, budynkach, ogrodzeniach: grafika oraz materiał na którym są przygotowane np: baner powlekany, baner oczkowany, baner laminowany – odporne na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, wiatr.
Reklamy na płytach pcv, płytach d

 

ibond, o określonej grubości płyty
– reklamy billboardy, na papierze citylight
szyldy reklamowe
kasetony podświetlane – reklama na płycie, umieszczona w konstrukcji wewnątrz podświetlonej lampami led
litery styrodulowe, czyli litery 3d wycięte z lekkiego materiału jakim jest styrodul, mogą być malowane, z licem, czyli zewnętrzne wyciętym po literze kształcie z płyty pcv, takie litery również można podświetlić.
projekty na płytach pcv przy wierconych do powierzchni budynku zewnątrz lub wewnątrz lokalu: np : menubardy – tablice menu
rekalama na szybach oklejanie szyb, folią pełną lub częściowo, folią OWF- czyli folia dziurkowana przez którą widać to co jest zewnątrz- bardzo popularna przy oklejaniu samochodów, folia matowa, mleczna – samoprzylepna, powszechnie nazywana folia mrożoną, ploterowana– czyli wycinane są w niej wzory, loga itp.